O nás

Zdravé jídlo Říčany se věnuje výrobě a rozvozu zdravého jídla.

Vzniklo s touhou podpořit místní komunitu a vytvořit zázemí pro další projekty – více v sekci projekty.

Spolupracuje na něm a podporuje ho vícero lidí.

Milan
Šéfkuchař v kuchyni

Zakladatelem je Milan Marinčák, kuchař a badatel v různých oblastech života, milovník přírody a dobrého jídla. Projekt odstartovala jeho touha dělat práci, která ho baví, s lidmi, s kterými rád tráví čas. Pracoval v restauraci Inspirace, kde potkal i další klíčové lidi zainteresované do projektu.

Jirku Pavlíčka, souputníka a majitele know-how, z kterého projekt Zdravé jídlo Říčany vychází a který mu je inspirací. Jirka má na svědomí projekt Restaurace-Oáza zdraví, Coseji.cz a další jsou výsledkem jeho dlouhodobé spolupráce (restaurace Klíček). Je otcem pěti krásných holčiček, milovníkem života v různých podobách – jídlo, permakultura, sochařina, tesařina…

Honzu Kadeřábka, majitele restaurace Klíček, přítele a inspirátora k potřebným krokům. Honza je mladý kuchař, který projekt inspiruje k tomu, že sny se dají plnit. Je to pěstitel hokaid a člověk s empatickým srdcem.

Dalšími důležitými lidmi projektu jsou :

Jiří Zouhar, kuchař, milovník dobrého jídla, IT specialista a praktikant meditace, který má rád Říčany a vybudoval kuchyň, kde vaříme. Donedávna sloužila k vaření obědů pro místní lesní školku.

Ivan Boukal – přítel, IT specialista, který programuje tyto stránky. Urputnost, s jakou se popral s novými výzvami je obdivuhodná. Člověk s velkým srdcem, který dělá svou práci na 200 %.

A mnoho dalších přátel…